na I Niedzielę Wielkiego Postu, 18 lutego 2018 roku

1. Dzisiaj o godz. 17.15 serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

2. W poniedziałek od godz. 8.30 do 9.30 zapraszamy na Jerycho Różańcowe, a we wtorek również od 8.30 do 9.30 na adorację dziękczynną za przyjęcie Chrystusa jako Króla.

3. W sobotę przypada 24 dzień miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji osób chorych na chorobę nowotworową, a po niej na nabożeństwo z prośbą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Antoniego Marii Klareta, z ucałowaniem jego relikwii.

4. Przyszła, druga niedziela Wielkiego Postu, zwana Niedzielą ad gentes, w Kościele polskim jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej okazji po wszystkich Mszach św. do puszek będą zbierane ofiary na pomoc polskim misjonarzom.

5. Na stolikach w przedsionku kościoła znajdują się jeszcze małe skarbonki, do których możemy składać owoce naszych wielkopostnych wyrzeczeń. W ten sposób pomagamy biednym, którymi opiekuje się nasza parafialna CARITAS. Skarbonki będą zbierane w czasie święcenia pokarmów wielkanocnych.

6. Koło Misyjne składa serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane do puszki w niedzielę 4 lutego. Zebrano 772 zł.

7. Za obiady dla biednych dzieci w lutym br. zapłaciliśmy 744 zł.

8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

9. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych w tym tygodniu: Mirosława Gąsior, Janusza Banasiak, Teresę Matczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

10. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych w życiu osobistym i rodzinnym oraz błogosławionego tygodnia. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Dodano: 2018-02-17 16:34:13