Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Ogłoszenia
z dnia: 24.10.2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 24.10.2021

Dzisiaj Odpust ku czci św. Antoniego Marii Klareta. Nie ma Mszy św. o godz. 13.15. Suma odpustowa o godz. 12.00. Przewodniczy O. Paweł Szulc CMF, Misjonarz na Kubie.

o Godz. 18.00 modlitwy o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej za wstawiennictwem Św. Antoniego Marii Klareta.

Tydzień Misyjny

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15 w intencji misji i misjonarzy.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na wsparcie Misji i Misjonarzy

Synod

Dzisiaj w naszej archidiecezji, w parafiach, ma miejsce inauguracja XVI Synodu Powszechnego poprzez Obrzęd Intronizacji Pisma Świętego, który, w naszym kościele, odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 12.00.

Wypominki

Przypominamy o wypominkach. Z tyłu kościoła wyłożone są druki, na których należy wypisać imiona i nazwiska zmarłych oraz datę modlitwy. Za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlić od 2 do 9 listopada podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.15 i podczas Mszy św. o godz. 18.00. Wypełnione druki przynosimy do kościoła.

Zbiórka jesienna

Kto chciałby złożyć ofiarę na kościół podczas zbiórki jesiennej, może to uczynić w zakrystii po Mszach św. albo w kancelarii.

Katecheza biblijna

Zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej w środę po wieczornej Eucharystii do sali misyjnej. Przypominamy, że przedmiotem refleksji na spotkaniu jest Księga Apokalipsy

Zmarli parafianie

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Czesława KOSMALSKA l.93, Anna RYTA l.92, Teresa DOROŻYŃSKA l.83.